Přihlásit | Registrovat

Diskuzní fórum

Pro možnost přidání příspěvku se prosím přihlašte nebo zaregistrujte

#1383

david.hurka | 23.7.2019 21:57

David Hůrka - prolhaná "figůrka" českého internetu

Rád bych upozornil ostatní na novou komediální figurku českého internetu Davida Hůrku, jenž sám sebe prezentuje jako kouče mezilidských vztahů a lektora svádění. Pan kouč bohužel nepochopil, že svět je opravdu malý a že jeho směšná a obskurní figurka je v Praze v negativném smyslu slova provařenější, než pražské Jezulátko.

Ale jak David popisuje sám sebe a jaká je o poznání smutnější realita:
[odkaz]

Desítky hodin strávených u zrcadla ohledně učení neverbální komunikace
Úroveň jeho neverbální komunikace posuďte prosím sami z jeho videí, jimiž pravidelně zaplavuje YouTube a v nichž donekonečna papouškuje moudra, jichž je zdarma plný internet vydávajíc je za svá vlastní a velmi, ale velmi ceněnné know-how.

Tisíce hodin strávených v terénu při svádění žen a komunikace
Protože většina jeho hrdinských činnů se odehrávala vždy mezi monitorem a klávesnicí na pánských diskusních fórech jsou tisíce hodin takto příjemně a plodně strávených samozřejmě z říše bajek, stejně jako panem koučem donekonečna zmiňované zástupy svedených žen a zástupy vděčných a spokojených, leč neexistujících klientů, jimž jeho obskurní cirkus změnil za několik předražených lekcí od základů život .

Učení se mužské přitažlivosti tedy atraktivity
Učit se něco, co muž buďto má, nebo nemá dáno od přírody je výmysl chorého jedince. Je to to samé, jako se učit být sexy, nebo se učit jak mít velké přirození – prostě né moc povedený rádo-by světácký marketingový blábol.

Tisíce oslovených žen na ulici a v klubu
Panu Hůrkovi se v pickuperské komunitě přezdívá ubožák, protože jím zmiňovaná oslovení probíhala vždy formou oslovováním nejopilejších slečen k ránu na diskotékách, samozřejmě s cílem eliminovat slečnino možné odmítnutí oslabením jejího vnímaní prostřednictvím řádné dávky alkoholu...jen tak pro jistotu, odmítnutí pak tak nebolí.

Desítky schůzek s opačným pohlavím
Patrně nemá cenu komentovat.

Desítky přednášek, v kterých přednášel na téma svádění
O jeho údajných přednáškách neexistuje jediný záznam, jediný videozáznam, ani jediný zvukový záznam. Defakto jeho první přednášky se datují až k době, kdy začal své světácke kurzy nabízet hejlům.

Desítky přednášek ohledně motivace
To samé jako o řádek výše.

Tři velké konference, na kterých byl řečníkem
Opět to samé.

Desítky hodin motivací
Je zajímavé, že se snaží ostatní motivovat někdo, jehož vrcholná kariéra byla zvedáni telefonů na zákaznické lince telefonního operátora, kde pan kouč do poslední chvíle než začal motivovat lidi pracoval. Obyčejně je motivace předávána a akceptována z rukou lidí, kteří něco v životě dokázali a mají lidem opravdu co předat.

Tisíce hodin v posilovně a v gymu ohledně bojových sportů
Doporučuji se podívat na vzezření pana kouče samotného, tohle má být udajný výsledek tisíců hodin strávených v posilovně? O jeho obskurním navštěvování Kutil Gym, kde se jeho pojetí bojového sportu doteď smějí raději nemluvě.

Desítky hodin strávených studováním zdravého životního stylu, stravy a doplňcích
Pan kouč je veřejně vysmívaným hypochondrem, neboť vyjma nadměrné kučeravosti ovčí vlny trpěl snad každou formou zákeřné nemoci – nebo alespoň tak je pravidelně prezentoval a pod jejich tlakem se duševně hroutil.

Napsal desítky ebooků a článků ohledně psychologie žen, svádění, motivace a osobního rozvoje
Vyjma několikastránkové příručky jenž dává zdarma ke stažení na jeho stránkách s cílem nalákat potenciální kunčofty a omýlající opět všeobecná moudra neexistuje na internetu o žádné jeho knize jediný záznam. Dotaz na jejich ISBN a název pan kouč na svých stránkach okamžitě raději smazal, na dotazy další odkazuje na hledání na internetu, který však nic nenalézá.

Desítky webinářů na téma osobního rozvoje
Pan kouč tímto způsobem zřejmě nazývá obskurní videa jimiž previdelně spamuje Youtube, kvalitu a úroveň prosím posuďte sami.

Osobním konzultacím na spokojené vztahy a spokojený život. Jak v reálném životě tak i po internetu a telefonu.
Je dost pokrytecké, že se v oblasti vztahů snaží poskytovat konzultace někdo komu jeden vztah za druhým troskotá a sám se není schopen s vlasním partnerským selháním vnitřně srovnat. Ale co…..jeho vztah to přece není a hlavně, že ta šaškárna něco hodí.

Pan kouč zajímavě aplikuje i cenzuru na svých Facebookových strankách a YouTube profilu, kde okamžitě maže veškeré jemu se nehodící komentáře se zdůvodněním, že jej urážejí a pisatelé jsou jen závistivá skupinka haterů – navzdory četným dotazům však nikdy neodpověděl na otázku, co mu má být záviděno, když je celým internetem evidentně jen vysmíván a opovrhován. Je to o to více zarážející při jejich témeř nulové sledovanosti.

Jeho vrcholným kouskem je ovšem mazání až následných odpovědí pisatelů, kdy pan kouč nesmaže komentář samotný, ale maže komentáře nasledující jeho zpravidla zcestnou odpověď – snahou má být evidentně vzbudit v náhodném divákovi pocit, že pan kouč každého remcavého pisálka zcela odzbrojí svým často zcela zcestným a z kontextu vytrženým argumentem. Má to zřejmě vzbudit dojem, že pan kouč má jako nekompromisní alfa samec vždy poslední slovo, kterému již nedokáže nikdo dále vzdorovat další odpovědí. Mezi další zajímavě osvojené marketingové praktiky patří Facebookové lajkování svých vlastních příspěvků a zveřejňovaní pozitivních zákaznických referencí ze strany jeho vlastních obchodních partnerů pějící ódy na to, jak jim dvouhodinové setkání s panem Hůrkou otevřelo oči a od základu změnilo život.

Neméně úsměvným počinem je zveřejňování oslavných článků na svou osobu formou rozhovoru sama se sebou na svých vlastních stránkach pod cizí identitou (označujíc sám sebe za osobnost budující svou hodnotu), avšak se svou vlastní profilovou fotografií coby třiadvacetiletý hoch již osm let se aktivně věnující poradenství v psychologii mezilidských vztahů.
Samozřejmě David je tam prezentován jako skromná celebrita dělající vše ze srdíčka a z lasky k lidem (jeho placeným kurzům).
[odkaz]

Další veselé historky tohoto pána, jemuž nikdo nevyvrátí jeho zcestnou víru o jeho svůdnosti a jím vylhané uspěchy u žen si najděte dále na internetu .

Co nám z toho vyplývá….nikdy nelžete a nehrajte si na to, co nejste….a předně….nelžete sami sobě.

#1382

Aldaa | 10.6.2019 20:57

Je tady někdo kromě mne?

#1381

Aldaa | 10.6.2019 20:39

#1380

Vlk | 30.4.2019 20:45

Zdravím Komeťáci,
mám navíc dva lístky na sobotu 4.5. na dvojzápas CHG Rusko-Finsko a Česko-Švédsko do DRFG. Pokud máte někdo zájem, přenechám za nákup 870,- za jeden. Můžete i volat na 608 566 343.
Vladimír

#1379

Cenda | 17.4.2019 08:04

Vím, že nejsou kapela aby pořád vyhrávali, ale těch výmluv a kecu jak se snažili a nechali tam všechno je až příliš. Nečekal jsem zázraky, ale aspoň s pokorou mají držet hubu a krok a ne se ještě plácat po ramenech

#1378

Redyx111 | 14.4.2019 02:37

Tak prý se nemají za co stydět řekl Libor...já jsem byl ve ctvrtek v Liberci a styděl jsem se za ostudu co tam předvedli...Myslel jsem že se poučí a doma to bude jinak.A oni si doma nechají dát zase!!!hned na začatku gol a pak uz se jen sesypali,presne jako v Liberci...naprosta ostuda a otřesny hodnoceni ze pry hrali dobre...hrůza

#1377

Cenda | 11.4.2019 11:32

Ono je to úplně jedno zase by si něco našli. Myslím, že jen čekají na záminku kundy. Pokud jste viděli film
Demolition Man tak věřte, že za chvilku to tak bude vypadat všude. Prej jsme hrubiáni a vulgarismy na hokej nepatří. Kurva zanadávat si na stadionu nezakazovali ani komunisti a to už byli nějací kádři. Pokud ano tak se to aspoň snažili přehlížet.

Máte pokutu jeden kredit za porušení slovního morálního statutu. Pak už jen vražda smrt zabití

#1376

nowaja | 9.4.2019 23:15

Reaguje na Moruga_X: A opravdu se do toho skandování musí cpát ten cikán? Co to má společnýho s tím, že hraje jak prase? …

Souhlasim, ze je to zbytecny... Na druhou stranu ten medialni humbuk, kterej kolem toho vznikl je totalne mimo.

#1375

Moruga_X | 9.4.2019 21:51

Reaguje na Cenda: Kua tak jsem se dočetl v bulvárních plátcích jací jsme rasisti a xenofobove jenom proto, že nazýváme…

A opravdu se do toho skandování musí cpát ten cikán? Co to má společnýho s tím, že hraje jak prase? Nestačí třeba "Lakatoš je piča"?

#1374

Cenda | 9.4.2019 12:32

Kua tak jsem se dočetl v bulvárních plátcích jací jsme rasisti a xenofobove jenom proto, že nazýváme věci pravými názvy. A nejhorší je, že se toho prašivýho cigána ještě všichni zastávají. Oni snad nevidí co ten krypl na tom ledě dělá. Poslal bych ho prvním vlakem

#1373

stepa88 | 4.4.2019 09:52

Ahoj, nemá někdo dnes po zápase volný místo v autě z Liberce do Prahy? Poslední spoj jede už v osm. Díky moc a kdyžtak 604 460 450.

#1372

MiraBarus | 2.4.2019 21:24

Nepojede náhodou někdo ve čtvrtek z Prahy, kdo by měl místo v autě?

#1371

Lukas123 | 31.3.2019 19:30

Cau, poslal jsem vyplnenou zadost o listky na 4.4 do liberce jen jsem se chtel zeptat jak dlouho trva potvrzeni od administrátora dekuju.

#1370

Mara | 31.3.2019 16:30

Zdarec kdyby měl někdo 1 volný místo v autě do Liberce ve čtvrtek tak napište, na naftu přispějí . Díky

#1369

Kocke | 30.3.2019 20:51

Dají se už kupit někde lupeny?? Do Liberce....

Načíst další