Přihlásit | Registrovat
Lednové výjezdové šílenství!
Výjezdy Oznámení 15. 1. 2020 15:02

Lednové výjezdové šílenství!

Šest atraktivních výjezdů během jediného měsíce!

Na následující měsíc vychází opravdu velké množství výjezdů. Všechny do velmi atraktivních destinací a v poměrně slušné hrací dny a časy. Protože bychom se rádi potkali na všech stadionech v co největších počtech, chceme na všechny zápasy vypsat výjezd!

První výjezd nás čeká již zítra do Hradce. Autobus máme úplně plný, takže si můžeme udělat první pomyslnou fajfku. Dle online prodeje je sektor hostí vyprodán, ale neváhejte koupit lístky i na domácí stání - pustí vás s nimi bez problému i do hostů!

Víkendový dvojboj Olomouc-Liberec

Hned další víkend nás čeká výjezdový dvojboj. V pátek 10.1. Olomouc, kam samozřejmě budeme vypravovat autobus. Dle zájmu i více - hlaste se zde: http://bit.do/olomouc-vyjezd. Co se týče samostatných lístků, tak ty budou v týdnu před zápasem na Ticketportalu.

Hned v neděli 12.1. bychom chtěli naplnit bus (nebo aspoň mikrobus) do Liberce. Začátek zápasu je už příhodně v 16:20, tedy i následný brzký návrat do Brna. Takže vyjeďte s námi opět busem - http://bit.do/liberec-vyjezd. Co se týká lístků pro autaře, ty si můžete přímo do sektoru hostů nakoupit zde.

Kdo jede s námi busem/mikrobusem, má lístek na oba zápasy automaticky zajištěný!

Opět na Kladno!

V prvním letošním zápase na Kladně jsme ukázali, že dokážeme i v úterý vyjet na hokej v solidním počtu, tak proč to nezopakovat tentokrát v pátek 17.1.? Pojeďme opět všichni společně busem. V případě nenaplnění velkého autobusu jsme připraveni jet i mikrobusem pro 19 lidí! Hlaste se zde: http://bit.do/kladno-vyjezd

Co se týká individuálních lístků, tak Kladno je bohužel extraligový klub s prvoligovým fungováním. Ani minule jsme do poslední chvíle nevěděli cenu lístků a kdy budou k dispozici... Předpokládáme stejnou cenu jako minule tj. 190 Kč a prodej online 2 dny před zápasem... Budeme operativně informovat na našem FB.

Vlakem do Pardubic i na Spartu

Nejsme Kometa express, který není bohužel pro samotné fanoušky, ale zábavu si po cestě užijete určitě větší :-). Opět po domluvě s ČD budeme pro nás na oba zápasy zajišťovat speciální vagony.

Do Pardubic (pá 24.1.) si navíc kromě místa ve vlaku můžete objednat i lístek do sektoru hostí. Vše podstatné najdete zde: http://bit.do/pardubice-vyjezd

Sice už to není leden, ale hned na úvod února (ne 2.2.) cestujeme na půdu rivala z největších. Na led pražské Sparty! Ideální brzký začátek v 16 hodin a ideální vlakové spojení. Tak pojeďte s námi si zase udělat z O2 areny domácí stadion! Na vlakový výjezd se hlaste zde: http://bit.do/sparta-vyjezd.

Vstupenky na zápas si každý zajišťuje individuálně. Doporučujeme pro jejich koupi server Ticketmaster, kde jsou uvolněny mj. vstupenky do sektorů 116-119, které jsou primárně pro hostující fanoušky. V případě vyprodání je většina zbývajících sektorů v prodeji přes Ticketportal.

Shrnutí informací:

Olomouc 10.1. 2020, od 18:00

Výjezd autobusem: http://bit.do/olomouc-vyjezd

Lístky na Ticketportalu v polovině týdne před zápasem.

Liberec 12.1. 2020, od 16:20

Výjezd autobusem/mikrobusem: http://bit.do/liberec-vyjezd

Lístky online zde.

Kladno 17.1. 2020, od 18:00

Výjezd autobusem/mikrobusem: http://bit.do/kladno-vyjezd

Lístky cca 2 dny předem přes web Rytířů.

Pardubice 24.1. 2020, od 18:00

Výjezd vlakem i lístky: http://bit.do/pardubice-vyjezd

Sparta 2.2. 2020, od 16:00

Výjezd vlakem: http://bit.do/sparta-vyjezd

Lístky Ticketmaster nebo Ticketportal.