Přihlásit | Registrovat

Dolomiten Cup 2024

Po dlouhých 8 letech jsme od vedení klubu konečně dostali opět letní dárek v podobě účasti na Dolomiten Cupu v italském Neumarktu. Stadion propojený s koupalištěm zanechal v nás všech zúčastněných nesmazatelné vzpomínky a proto bychom tuto summer party po dlouhé době rádi zopakovali. Před osmi járama z toho byl nakonec titul, pojďme tuhle jízdu zopakovat od začátku do konce.

Plán je následující (přesné časy budou doplněny v průběhu v závislosti na okolnostech):

Čtvrtek 15.8.

22:30 sraz u Janáčkova divadla a následný odjezd.

Místo srazu je ideální na to, aby se nedočkavci mohli začít připravovat v okolních lokálech :-)

Pátek 16.8.

V ranních/dopoledních hodinách příjezd do městečka Cavareno a následné ubytování. V této vesnici je bohužel nejbližší a nejvýhodnější možnost ubytování většího počtu lidí.

Odpoledne poté asi půlhodinový přesun do Neumarktu k prvnímu večernímu zápasu proti EHC Kloten.

Po hokeji odvoz zpět na ubytování.

Sobota 17.8.
Volnou sobotu bychom rádi vyplnili výletem na největší italské jezero Lago di Garda, kde to každý může pojmout po svém. Ať už jako poznávačku, koupačku nebo klasickou letní pártošku. Účast samozřejmě není povinná, cena za dopravu je však započítaná v celkové ceně výjezdu.

Neděle 18.8.
Po skončení ubytování (zpravidla okolo 11 hodiny) přesun na koupaliště ke stadionu, kde společně počkáme buď na odpolední, nebo večerní druhý zápas (záleží na výsledcích pátečních zápasů).

Po hokeji odjezd od stadionu směr Brno.

Pondělí 19.8.

V ranních/dopoledních hodinách návrat do Brna.

Celková cena, která zahrnuje veškerou dopravu, ubytování a lístky na zápasy, se bude pohybovat mezi 7-8 tisíci Kč, dle počtu účastníků.

Vzhledem k finanční náročnosti celé akce jsme nuceni vyžadovat zálohu 5000,-, kterou je nutné uhradit do pátku 19.7.2024.

Jak se přihlásit na výjezd?

Stačí se přihlásit/registrovat na náš web, pak přejít na stránku konkrétního výjezdu a v dolní části stránky v sekci "Chci se zúčastnit" vyplnit údaje - počet míst a telefonní kontakt.

Následně na email: vyjezdy@modrobili.cz poslat údaje za všechny přihlášené účastníky - jméno, přijmení, datum narození, trvalé bydliště a číslo OP.

Jak zaplatit?

Na účet: 2300669813/2010

Při platbě převodem je potřeba, aby částka (v tomto případě záloha ve výši 5000,-) byla připsána na účet nejpozději v pátek 19.7.2024! (včetně). Do zprávy pro příjemce uveďte jméno/přezdívku pod kterou jste se hlásili, počet míst a o jaký výjezd se jedná.

Kapacita

Přihlášeno: 23 z 61

Pro možnost registrace na výjezd se musíte přihlásit. V případě problémů pište na email vyjezdy@modrobili.cz