Přihlásit | Registrovat
Výjezdy: busem do Kladna, vlakem na Spartu!
Výjezdy Oznámení 7. 10. 2019 16:12

Výjezdy: busem do Kladna, vlakem na Spartu!

Informace k nadcházejícím výjezdům.

V následujícím měsíci nás čeká hned několik velkých výjezdů. Prvním z nich je OLOMOUC, o které jsme již informovali. My máme velký autobus aktuálně plný až po střechu, po zvážení všech okolností druhý není v plánu. Kdo jedete po vlastní ose, tak od zítřejších 10 hodin budou lístky na Ticketportalu. Informoval o tom i olomoucký klub: http://bit.do/info-listky-olmik

Autobusem na Kladno

Dalším výjezdem, kam se určitě chystáme, je KLADNO! Na Kladně jsme díky jejich působení v 1. lize nebyli už několik let a je tedy potřeba připomenout, zač jsou toho brněnští fandové.

Sice úterní termín 22.10. není ideální, ale společnými silami bychom chtěli vypravit do této destinace autobus. Do našeho autobusu se můžete hlásit zde: http://bit.do/autobus-kladno. Autobusová posádka má lístky do sektoru hostů automaticky zajištěny.

Opět máte i možnost si přes nás rezervovat lístky do sektoru hostí: http://bit.do/listky-kladno. V případě nevyčerpání kapacity sektoru hostí, budou lístky v den zápasu na pokladnách kladenského stadionu.

Vlakem do Cajzu

Jako již tradičně do O2 Areny jezdíme společně vlakem. I tento zápas na SPARTĚ nebude vyjímkou. Nedělní termín 3.11. od 16 hod. je na to více než ideální. Na společnou cestu vlakem se hlaste zde: http://bit.do/vlak-sparta

Vstupenky na zápas si každý zajišťuje individuálně. Doporučujeme pro jejich koupi server Ticketmaster, kde jsou uvolněny mj. vstupenky do sektorů 116-119, které jsou primárně pro hostující fanoušky. V případě vyprodaní je většina zbývajících sektorů v prodeji přes Ticketportal.